Magdeburger Insurance Shared Growth Strategies v Trabzonu

Magdeburger Insurance Shared Growth Strategies v Trabzonu

Magdeburger Sigorta, jedna z dobře zavedených společností v oblasti pojišťovnictví v Turecku, přijela společně se svými obchodními partnery do Trabzonu v rámci setkání “Setkání regionů”.

Magdeburger Sigorta, jedna z dobře zavedených společností v oblasti pojišťovnictví v Turecku, přijela společně se svými obchodními partnery do Trabzonu v rámci setkání “Setkání regionů”. Na setkání, kterého se zúčastnily agentury černomořského regionu, se mnohostranně diskutovalo o současné situaci v odvětví a plánech společnosti Magdeburger Sigorta do budoucna. “Setkání regionů” bude pokračovat setkáními v Samsunu, Konyi, Kayseri, Istanbulu, Izmiru, Ankaře a Adaně.

Toklu “Naše agentury jsou klíčem k rozvoji”

Na setkání pořádaném pod heslem “Jsme tu pro vás” prohlásil koordinátor prodeje agentur Magdeburger Sigorta Turkey Regions Erhan Toklu, že klíčem k rozvoji jsou návrhy a požadavky obchodních partnerů a že budou i nadále nabízet inovativní produkty a služby, které budou v úzké spolupráci nejlépe odpovídat potřebám a očekáváním jejich zákazníků.

Toklu na setkání řekl: “Zpětná vazba našich agentů je pro nás nesmírně důležitá. S přispěním našich obchodních partnerů podnikáme důležité kroky v rozvoji naší společnosti. Naším cílem je oslovit širší zákaznickou základnu a dosáhnout silnějšího postavení na trhu posílením spolupráce s našimi agenty, jejichž počet dosáhl 1 670 s těmi, kteří se k nám připojili v posledních 4 měsících. Společně chceme do 5 let patřit mezi 10 největších pojišťoven v Turecku.”

Magdeburger Insurance Důvěra a upřímnost

Během setkání “Setkání regionů” byla agentům položena také otázka “Jak se cítíte s novým vedením Magdeburger Sigorta?”. Více než sto agentů v regionu Trabzon zdůraznilo jako nejčastější odpověď “Důvěra a upřímnost”. Z těchto názorů vyplynulo, že obchodní partneři v Trabzonu přistupovali k procesu restrukturalizace pojišťovny Magdeburger s důvěrou a upřímnost byla považována za důležitý faktor.

Inovativní a výhodný pojistný produkt KaskolaMAG

Na setkání regionů pořádaném společností Magdeburger Sigorta v Trabzonu byl také představen nový produkt “KaskolaMAG”, který majitelům vozidel usnadní život a splní jejich očekávání. KaskolaMAG, který nabízí až o 30 % výhodnější možnost pojistného plnění ve srovnání s jinými produkty, zahrnuje také řadu nouzových služeb, jako je odtah a vyproštění vozidla a silniční asistence. V rámci produktu KaskolaMAG jsou opravy provedené v servisu MAG hrazeny také z pojištění Magdeburger.

Majitelé pojistky KaskolaMAG, nového produktu společnosti Magdeburger Sigorta, mají nárok na slevu bez ohledu na výši škody, pokud využijí 55 servisních středisek MAG ve 47 provinciích se speciálními smlouvami.

Umožňuje také ochranu. Vozidlům opraveným v servisu MAG je po dobu opravy poskytnuto náhradní vozidlo a v případě přistavení vozidla ve stejném městě je nabízen i servisní servis.

Síť servisů MAG se rozrůstá

Před setkáním “Setkání regionů” společnosti Magdeburger Insurance byl za účasti Ceyhan Hancıoğlu a regionálních agentur otevřen Elektron Otomotiv, který bude sloužit jako MAG Service v Trabzonu. Pojištěné osoby, které mají produkty Magdeburger Insurance Extended Motor Insurance nebo KaskolaMAG, budou moci využívat zvýhodněných služeb a také různých slevových příležitostí, pokud dají přednost MAG Service.

Těmito inovativními produkty a službami chce Magdeburger Sigorta nabídnout efektivnější a výhodnější řešení potřeb svých pojištěnců. Společnost Magdeburger Sigorta, která chce svým inovativním přístupem posílit své průkopnické postavení v oboru, usiluje o to, aby spokojenost pojistníků byla vždy na nejvyšší úrovni.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Magdeburger Insurance Shared Growth Strategies v Trabzonu