“CARSHINE” dává franšízy

"CARSHINE" dává franšízy

CARSHINE, nová kadeřnická značka skupiny RS Automotive Group, bude první volbou pro ty, kteří chtějí svým vozům poskytnout péči a ochranu pomocí služeb, jako je keramické lakování, ochrana laku, PPF lakování, fólie na okna, detailní čištění, mytí vozu a čištění klimatizace.

Nová kadeřnická značka CARSHINE skupiny RS Automotive Group začala poskytovat prodejcům. CARSHINE, která otevřela své první dealerství v Istanbulu, přinese se svými dealerstvími po celé zemi závan čerstvého vzduchu do služeb autokadeřnictví. Kromě dealerského systému, který nabízí, nabízí širokou škálu produktů péče o auto, jako je mycí šampon, keramický nátěr, pasta-leštidlo, průmyslové čisticí prostředky. S cílem zvýšit kvalitu služeb v oblasti kadeřnictví a mytí automobilů pomocí produktů péče o automobily vhodných pro profesionální použití nabízí značka své speciální produkty pro automobilové nadšence na kanálech elektronického obchodu a u prodejců.

Ünal Ünaldı, předseda představenstva RS Automotive Group, k tomu řekl: “Jako RS Automotive Group, se silou, kterou získáváme od značek naší skupiny, a zkušenostmi, které máme, poskytujeme podporu podnikatelům tím, že nepožadujeme poplatek za jmenovací právo pro prvních 20 prodejců a nabízíme bezplatnou a komplexní podporu při školení všech zaměstnanců prodejců.”

Mezi podmínky dealerství této značky patří 250 metrů čtverečních servisní plochy a používání značkových produktů Carshine, aby byl zachován standard služeb na všech místech.

Žádosti o dealerství lze podávat prostřednictvím formuláře na webové adrese carshine.com.tr.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

“CARSHINE” dává franšízy