Významná návštěva společnosti Aveon Global v Praze

Významná návštěva společnosti Aveon Global v Praze

Plány společnosti Aveon Global Sigorta na rok 2024 zahrnují i zahraniční investice a v této souvislosti společnost Aveon Global Sigorta poprvé navštívila hlavní město České republiky Prahu. Během návštěvy Prahy na pozvání Egemena Bagise, tureckého velvyslance v Praze, hlavního vyjednavače a bývalého ministra pro záležitosti EU;

se návštěvy zúčastnili generální ředitel Aveon Global Insurance Kemal Gül, CMO Aveon Global Insurance Emrah Yaşar a asistent generálního ředitele pro IT a digitální transformaci Aveon Global Insurance Melek Yılmaz.

Oficiálních jednání na tureckém velvyslanectví v Praze se zúčastnil také obchodní rada Berat Demirci Cörüt. Egemen Bağış při příležitosti návštěvy poznamenal, že objem exportu a mezinárodních vztahů mezi Českou republikou a Tureckem vzrostl v posledních letech o více než 100 procent.

S konstatováním, že pro turecké investory existují vážné příležitosti především v oblasti fintech a insurtech, Bagis uvedl, že budou i nadále poskytovat všechny druhy podpory pro realizaci v konkrétní podobě. Při této příležitosti bylo poděkováno delegaci Aveon Global Sigorta, která v Česku hledá příležitosti pro insurtech investice, a jednání pokračovala.

Kemal Gül se dotkl globálních investic kapitálové skupiny, s níž jsou spojeni, a zmínil, že v roce 2024 provádějí důležitou práci, aby k nim přidali další.

V tomto smyslu zdůraznil, že mají velký zájem o Českou republiku, protože je zemí EU a má výhody z hlediska daní, jakož i vážné příležitosti v oblasti insurtech.

S důrazem na to, že tato setkání, která jsou považována za začátek, se s podporou našeho velvyslanectví urychlí, Gül svůj projev zakončil předáním plakety Egemenu Bagisovi za jeho silnou a trvalou podporu pojišťovnictví naší země, aby se prosadilo na globálním trhu.

Delegace si poté vyslechla zprávu o proveditelnosti, kterou přednesl obchodní atašé Berat Demir Çörüt, a obecné údaje o pojišťovnictví v zemi.

Česko, které má významné výhody v oblasti udržitelného rozvoje, je zemí s největšími možnostmi v oblasti pojištění a insurtech mezi zeměmi východního bloku a je první zemí z hlediska kupní síly spotřebitelů.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Významná návštěva společnosti Aveon Global v Praze