Pojišťovna Magdeburger míří do Top 10 za 5 let

Pojišťovna Magdeburger míří do Top 10 za 5 let

TCIP podporuje výzkumný projekt studentů univerzity TUBITAK 2209-A, který provádějí studenti Istanbulské univerzity Gelisim.

Magdeburger Insurance uspořádala první “Setkání regionů” v Burse, kde se sešla se svými obchodními partnery.

Magdeburger Sigorta uspořádala první „Regions Meeting“ v Burse, kde se setkala se svými obchodními partnery. Na setkání za účasti agentur regionu Marmara byla v mnoha ohledech diskutována současná situace sektoru a budoucí plány dceřiné společnosti Bor Holding Magdeburger Sigorta. „Setkání regionů“; Pokračovat bude Antalya, Trabzon, Samsun, Konya, Kayseri, Istanbul, Izmir a Adana.

“670 nových agentur za poslední čtyři měsíce”

Generální ředitel Magdeburger Sigorta Ceyhan Hancıoğlu v projevu k zástupcům agentury na setkání konaném v Burse s mottem „Jsme tu pro vás“ zdůraznil, že zvýšení spokojenosti pojištěnců a zlepšení kvality služeb jsou primárními cíli a řekl: „Plánujeme uspořádat tato setkání v každém regionu po Burse. S našimi obchodními partnery jsme se setkali poprvé. Přikládáme velký význam jejich přímému kontaktu a výměně informací. V rámci naší strategie růstu a inovativního přístupu jsme za poslední 4 měsíce posílili počet 1 000 agentur o téměř 670 nových agentur. “Naším cílem je být mezi 10 nejlepšími pojišťovnami v Turecku do 5 let,” řekl.

“Společně určíme náš plán”

Hancıoğlu také poznamenal, že přikládají význam vytvoření společné synergie se všemi agenturami Magdeburger Sigorta, a řekl: “Toto první setkání bylo produktivní, abychom určili naši budoucí cestovní mapu, rád bych poděkoval všem našim obchodním partnerům v Marmarském regionu za jejich podporu. Jsem přesvědčen, že v rámci našich nejbližších cílů zachováme přístup orientovaný na zákazníka a zvýšíme laťku úspěchu na nejvyšší úroveň.”

Inovativní a výhodný pojistný produkt KaskolaMAG

Na “Setkání regionů” pořádaném společností Magdeburger Sigorta v Burse byl také představen nový produkt “KaskolaMAG”, který majitelům vozidel usnadní život a splní jejich očekávání. KaskolaMAG, který nabízí až o 30 % výhodnější pojistné ve srovnání s ostatními produkty, zahrnuje také řadu nouzových služeb, jako je odtah a vyproštění vozidla a silniční asistence. V rámci produktu KaskolaMAG jsou opravy provedené v servisu MAG hrazeny také z pojištění Magdeburger.

Nový produkt Magdeburger Sigorta KaskolaMAG umožňuje pojistníkům zachovat si slevu za bezškodní průběh bez ohledu na výši škody, pokud využijí 55 servisních středisek MAG ve 47 provinciích se speciálními smlouvami. Vozidlům opraveným v servisních střediscích MAG je po dobu opravy poskytnuto náhradní vozidlo a v případě přistavení vozidla ve stejném městě je nabízen i servis.

Servisní síť MAG se rozrůstá

Před setkáním Magdeburger Insurance “Meeting of Regions” byla za účasti Ceyhana Hancıoğlua slavnostně otevřena společnost MUR-SER Automotive, která bude sloužit jako MAG Service v Burse. Pojištěné osoby, které mají rozšířené pojištění motorových vozidel Magdeburger Insurance nebo produkt KaskolaMAG, budou moci využívat zvýhodněných služeb a také různých slevových příležitostí, pokud dají přednost MAG Service.

Těmito inovativními produkty a službami chce Magdeburger Sigorta nabídnout efektivnější a výhodnější řešení potřeb svých pojištěnců. S cílem posílit svou průkopnickou pozici v odvětví díky inovativnímu přístupu se Magdeburger pojišťovna snaží udržet spokojenost pojistníků na nejvyšší úrovni za všech okolností.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Pojišťovna Magdeburger míří do Top 10 za 5 let