Poděkování za návštěvu společnosti TOBB SAIK společnosti AVEON GLOBAL SİGORTA

Společnost Aveon Global, která se díky projektům realizovaným pro agentury a zákazníky stala jejich výsadní značkou, pokračuje v hostování sektorových nevládních organizací.

Společnost Aveon Global, která se díky projektům realizovaným pro agentury a zákazníky stala jejich výsadní značkou, pokračuje v hostování sektorových nevládních organizací.

V této souvislosti navštívil TOBB SAİK (Výkonný výbor pojišťovacích agentur), který je střešní institucí agentur, pod vedením Leventa Korkuta sídlo Aveon Global Sigorta. Uvítána delegací vedenou generálním ředitelem Kemalem Gülem, představenstvo SAİK provedlo hodnocení agendy. Levent Korkut zdůraznil význam posílení agentur pro rozvoj a změny v sektoru a zhodnotil nedávný vývoj v sektoru jako důležitou zkoušku. Korkut zdůraznil důležitost realizace každého rozhodnutí přijatého při řešení problémů sektoru v rámci stanoviska všech hlavních složek. Korkut zdůraznil, že je v tomto ohledu nutné vedení zákonodárce a regulátora, a zdůraznil,

že příkladem je proces po pozastavení činnosti společností Gri Sigorta a Mellce. Korkut jménem všech agentur poděkoval pojišťovně Aveon Global Insurance za její mimořádné úsilí a spolupráci při řízení procesu, aniž by agentury Gri a Mellce a zákazníci byli nešťastní, a na závěr svého projevu zdůraznil, že agentury budou se stejnou sounáležitostí a upřímností podporovat pojišťovnu Aveon Global Insurance,

která otevřením svého projektu TESK a živnostníků a všech dalších firemních projektů všem agenturám bez jakéhokoli zaváhání otevřela novou cestu v historii tohoto odvětví.

Kemal Gül, generální ředitel společnosti Aveon Global, ve svém projevu zdůraznil, že události, které jsme zažili v posledních měsících, nás všechny naučily důležitým věcem. Při konstatování, že Aveon Global, což je investice skupiny Global Capital Group do pojišťovnictví v Turecku, v příštích pěti letech vytvoří insurtech ekosystém a otevře jej agenturám, Gül zdůraznil, že ačkoli jsou v Turecku noví, skupina, s níž jsou spojeni, má významný ekosystém se seriózními investicemi v oblasti bankovnictví, platebních systémů a pojišťovnictví, který působí ve 46 zemích světa. Uvedl, že v roce 2024,

se budou projekty podporující digitální transformaci a produktové a prodejní schopnosti agentur dále zvyšovat, Gül zdůraznil, že jsou si vědomi toho, že trh od nich má velká očekávání, pokud jde o licenci pro dopravní pobočky, a že jejich úsilí o získání licence pokračuje a jejich cílem je získat licenci v roce 2024.

Na závěr svého projevu Gül poděkoval společnosti SAİK a všem agenturám za tuto významnou návštěvu představenstva společnosti TOBB SAİK.

Delegace Aveon Global, asistenti generálního ředitele; Oya Yıldız, Nilgün Kandemir, Melek Yılmaz, zástupce generálního ředitele Emrah Yaşar, manažer agentur Assist Hülya Yaman Diskuse o aktuálních otázkách s delegací TOBB SAİK a návštěva skončila fotografováním.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Poděkování za návštěvu společnosti TOBB SAIK společnosti AVEON GLOBAL SİGORTA