Děkujeme od Aveon Global Sigorta agenturním nevládním organizacím

Společnost Aveon Global Sigorta, která v únoru hostila mnoho agenturních nevládních organizací a TOBB SAİK, vydala poděkování za návštěvy a povahu projednávaných otázek.

Společnost Aveon Global Sigorta, která v únoru hostila mnoho agenturních nevládních organizací a TOBB SAİK, vydala poděkování za návštěvy a povahu projednávaných otázek. A.Kerim Bağdaş, místopředseda představenstva Aveon Global Sigorta, řekl: “Jsme nesmírně spokojeni s návštěvami, které v únoru uskutečnily správní rady agenturních nevládních organizací, neboť vstupujeme do třetího roku našeho působení v tomto období.”

Společnost Aveon Global Sigorta, která v únoru hostila mnoho agenturních nevládních organizací a TOBB SAİK, vydala děkovnou zprávu týkající se povahy návštěv a projednávaných otázek. Ve zprávě, kterou přednesl A. Kerim Bağdaş, místopředseda představenstva pojišťovny Aveon Global, se uvádí toto “Vzhledem k tomu, že vstupujeme do třetího roku naší činnosti, jsme nesmírně spokojeni s návštěvami, které v průběhu února uskutečnily správní rady agenturních nevládních organizací. Mohu říci, že tato spokojenost pramení nejen z toho, že jsme se sešli, abychom diskutovali o tom, co můžeme udělat pro agentury a náš sektor, ale také z toho, že jsme byli schopni položit na stůl naše aktuální problémy a upřímně se kritizovat a sebekritizovat. Dá se také říci, že jsme na těchto setkáních odstranili nedostatek kritiky a sebekritiky našich lidí a našeho sektoru obecně.

Spokojenost a konstruktivní kritika, kterou jsme obdrželi od našich servisních míst AGS, poděkování a konstruktivní návrhy týkající se rychlosti naší infrastruktury, kde jsou poskytovány výrobní obrazovky, nás činí hrdými. Do naší agendy jsme zahrnuli také názory a podněty, které jsme obdrželi k naší snaze o to, aby naše procesy podávání žádostí a zřizování agentur byly end-to-end online.

Protože zrychlení procesů nastavení našich agentur bude známkou nárůstu počtu budoucích žádostí. A konečně skutečnost, že správní rady nevládních organizací vyjádřily vysoká očekávání od naší společnosti, pokud jde o “dopravní větev”, podpořila naši pokračující práci. Naše touha a snaha zajistit naší dopravní pobočce a dát našim agenturám prostor k nadechnutí pokračuje.

V roce 2024, dá-li Bůh, usilujeme o to, abychom jej obdrželi. Při této příležitosti bychom rádi využili této příležitosti a poděkovali všem našim agenturám, jejichž počet se dnes blíží 18 tisícům, za jejich důvěru před představenstvy nevládních organizací, která nás navštívila.

Jak vždy říkáme, budeme se i nadále rozvíjet a růst společně s našimi agenturami”.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Děkujeme od Aveon Global Sigorta agenturním nevládním organizacím