Společnost Türkiye Sigorta si v roce 2023 udržela finanční růst

Taha Çakmak

Společnost Türkiye Sigorta, která v roce 2023 vzrostla o 136 procent, uzavřela rok s rekordní produkcí pojistného ve výši přibližně 60 miliard TL.

Společnost Türkiye Sigorta, která v roce 2023 vzrostla o 136 procent, uzavřela rok s rekordní produkcí pojistného ve výši přibližně 60 miliard .

Türkiye Sigorta, která čerpá sílu ze svého názvu, pokračovala v roce 2023 stejně jako v předchozích letech v silném finančním růstu. V období od 1. ledna do 31. prosince 2023 zvýšila svou celkovou produkci pojistného o 136 procent ve srovnání se stejným obdobím předchozího roku, dosáhla přibližně 60 miliard a ke svým úspěchům přidala další.

Společnost dosáhla v roce 2023 více než 200procentního nárůstu v odvětvích pozemních vozidel (pojištění motorových vozidel), požáru a živelních pohrom a zdraví. Ve svém posledním oznámení pro KAP oznámila společnost Türkiye Sigorta svůj zisk v roce 2023 ve výši 6 miliard 155 milionů .

Taha Çakmak, generální ředitel společnosti Türkiye Sigorta, uvedl: “Türkiye Sigorta bude mít v roce 2023 na svém kontě více než 200 milionů eur: “Jsme hrdí na to, že rok 2023 uzavíráme s rekordní produkcí i dosažením cílových hodnot ziskovosti. Jako vedoucí společnost v oboru poskytujeme zajištění strategických investic naší země a zároveň pracujeme na tom, aby měl náš národ co nejjednodušší přístup k pojistným produktům. V tomto směru jsme v roce 2023 zvýšili produkci pojistného o 136 % a dosáhli jsme 59 miliard 518 milionů . Zvýšili jsme ziskovost přibližně 6,5krát oproti předchozímu roku a rok 2023 jsme uzavřeli se ziskem 6,1 miliardy , čímž jsme opět posílili náš úspěch.”

Taha Çakmak dále uvedl, že společnost Türkiye Sigorta bude i nadále hrát průkopnickou roli v jednotlivých produktech, jako je pojištění motorových vozidel a zdraví, jakož i požární pojištění, pojištění na pracovišti a komerční pojištění, a pokračoval: “Naše úspěšné finanční výsledky v oblasti pojištění motorových vozidel, požáru a přírodních katastrof a v odvětvích pojištění nemoci a zdraví, což jsou naše strategické produkty, se odrazily v naší technické ziskovosti v roce 2023 a dosáhli jsme technického zisku ve výši 7 miliard 905 milionů TL. Budeme se i nadále rozvíjet a posilovat společně s naší zemí tím, že budeme pokračovat v našem pokroku ve všech odvětvích.”

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Společnost Türkiye Sigorta si v roce 2023 udržela finanční růst