Životní pojištění s účastí Turecka!

Doğukan Karakaya převzal důležitou roli v rámci Türkiye Katılım Sigorta a Türkiye Katılım Hayat Sigorta. Doğukan Karakaya zaujal důležitou roli v rámci Türkiye Katılım Sigorta a Türkiye Katılım Hayat Sigorta. Zkušený manažer začal ve společnostech pracovat jako “asistent generálního ředitele odpovědný za lidské zdroje, finance a marketing”. S tímto novým jmenováním chce Karakaya zvýšit efektivitu obchodních procesů tím, že přenese své odborné znalosti a zkušenosti z oboru do strategického řízení společností.

Kdo je Dogukan Karakaya?

Doğukan Karakaya, jeden z mladých manažerů v pojišťovnictví, byl jmenován asistentem generálního ředitele společností Türkiye Katılım Sigorta a Türkiye Katılım Hayat Sigorta.

Doğukan Karakaya, který na toto téma zveřejnil na svých účtech na sociálních sítích, uvedl: “S potěšením oznamuji, že jsem začal pracovat jako “asistent generálního ředitele odpovědný za lidské zdroje, finance a marketing” ve společnostech Türkiye Katılım Sigorta a Türkiye Katılım Hayat Sigorta.” Doğukan Karakaya opustil pozici asistenta generálního ředitele společnosti HDI Sigorta v září 2023.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Životní pojištění s účastí Turecka!