TBF a turecká pojišťovna přidaly ke svým aktivitám v oblasti zemětřesení další.

TBF a turecká pojišťovna přidaly ke svým aktivitám v oblasti zemětřesení další.

TBF a Türkiye Sigorta pod heslem “Sport spojuje, jednota léčí” zřizují basketbalová hřiště 3×3 ve městech Hatay, Adıyaman a Gaziantep Nurdağı, z nichž první bude v Kahramanmaraş.

TBF a Türkiye Sigorta pod heslem “Sport spojuje, jednota léčí” zřizují basketbalová hřiště 3×3 ve městech Hatay, Adıyaman a Gaziantep Nurdağı, z nichž první bude v Kahramanmaraş.

Turecká basketbalová federace a Türkiye Sigorta, které v regionu působí již od prvního dne po katastrofálním zemětřesení, jež postihlo 11 tureckých provincií, přidaly ke svým sociálním aktivitám v regionu další. První z otevřených basketbalových hřišť, které budou využívat zejména mladí lidé a vysokoškolští studenti, bude vybudováno na univerzitě Kahramanmaraş Sütçü İmam. Po dokončení výstavby tohoto hřiště bude zahájena výstavba dalších 3 hřišť v Hatay, Adıyaman a Gaziantep Nurdağı.

Viceprezident TBF Ömer Onan; “Naše srdce bije s dětmi v oblasti postižené zemětřesením”.
Ömer Onan, viceprezident basketbalové federace, hovořil o aktivitách, které prováděli v regionu zemětřesení, a řekl: “Je to přesně rok od katastrofy zemětřesení, která hluboce zasáhla naši zemi a 11 provincií, zejména Kahramanmaraş. Jako Turecká basketbalová federace jsme se od prvního okamžiku katastrofy zemětřesení intenzivně snažili být s našimi občany ve všech městech postižených katastrofou a společně léčit jejich rány. Jako bývalí reprezentanti i jako správci basketbalu v naší zemi jsme přesvědčeni, že podíl sportu na rehabilitaci naší mládeže a dětí je velmi velký.”

Onan zdůraznil význam hřiště pro šíření basketbalu v regionu: “Jak víte, ve spolupráci s AFAD jsme již dříve dokončili projekt “Basketköy” v zóně zemětřesení. Naším cílem je, aby toto nové hřiště, postavené s velkým přispěním společnosti Türkiye Sigorta, titulárního sponzora Basketbalové superligy a Turecké basketbalové ligy a hlavního sponzora 3×3 Istanbul Cupu, a umístěné v areálu univerzity Kahramanmaraş Sütçü İmam, mělo velký význam pro šíření basketbalu v zóně zemětřesení a podporu sportu mezi mladými lidmi.

Chtěl bych poděkovat váženému rektorovi naší univerzity Prof. Dr. Alptekinu Yasımovi za to, že se zhostil tohoto projektu a otevřel nám své dveře, a ještě jednou společnosti Türkiye Sigorta za její velký přínos tureckému basketbalu prostřednictvím této cenné spolupráce.”

Taha Çakmak, generální ředitel společnosti Türkiye Sigorta; “Sport spojuje, jednota léčí”

Taha Çakmak, generální ředitel společnosti Türkiye Sigorta, uvedl, že stojí při našich lidech v regionu jak svými pojišťovacími aktivitami, tak sociální podporou: “Od prvního dne zemětřesení jsme v terénu a stojíme při našich distribučních kanálech a pojistnících v regionu.

Od jednotlivých pojištění, jako je zdravotní pojištění, pojištění motorových vozidel, dopravní pojištění, až po odvětví, jako je doprava, požární pojištění a strojírenství, pokračujeme v nabízení pojištění v regionu od prvního dne zemětřesení. Jsme si vědomi nutnosti sociálních příležitostí i ekonomického života při hojení ran a obnově regionu.

Za tímto účelem jsme velmi rádi podepsali nový projekt s Tureckou basketbalovou federací s naším přístupem “Sport spojuje, jednota léčí”, zejména pro naše děti a mládež.”

Çakmak dále uvedl, že na základě protokolu podepsaného s Tureckou basketbalovou federací vybudují otevřená basketbalová hřiště ve čtyřech provinciích v oblasti postižené zemětřesením. “První basketbalové hřiště bude postaveno v areálu univerzity Kahramanmaraş Sütçü İmam. Rychle podnikneme kroky pro naše hřiště v Hatay, Adıyaman a Gaziantep Nurdağı. Spolu s basketbalovými hřišti poskytneme naší mládeži také materiální podporu, jako jsou dresy a míče. Naším cílem je urychleně dokončit výstavbu našich hřišť.”

Vyplacení škod v regionu postiženém zemětřesením ve výši 6,5 miliardy TL.
Poté, co společnost Türkiye Sigorta vyplatila 6,5 miliardy TL na náhradách škod v oblasti zemětřesení, vyplatila 378,3 milionu TL v odvětví životního pojištění. K dnešnímu dni vydala společnost v tomto regionu celkem 1 milion 742 pojistek, což odpovídá 13 procentům celkové produkce pojistek společnosti. V rámci “Pojištění budov a majetku Jedno srdce”, které bylo zahájeno s cílem zajistit řešení problému přístřeší obětem zemětřesení, bylo poskytnuto 2838 domů s pojistným plněním 70,7 milionu TL. Türkiye Sigorta také nadále hostí 350 obětí zemětřesení v 90 kyrgyzských stanech v Türkiye Sigorta Solidarity Obası.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

TBF a turecká pojišťovna přidaly ke svým aktivitám v oblasti zemětřesení další.